شرکت سام آرین ماشین مانا (سامکو) با دو دهه فعالیت تخصصی در حوزه های تولید، واردات و صادرات ادوات و ماشین های کشاورزی، محصولاتی مطابق با استانداردهای بین المللی را عرضه می‌نماید. افتخار داریم با تولید ادوات مورد نیاز کشاورزان در تمامی مراحل خاکورزی، بطور کامل، ضمن تامین نیاز مکانیزاسیون کشاورزی کشور، توجه بسیاری از کشاورزان خارجی را نیز به کیفیت تولیداتمان جلب کنیم و سهم مناسبی از بازارهای صادراتی بین المللی و منطقه ای را بدست آوریم. همکاری صنعتی با برترین سازندگان دنیا، ما را به سوی مهیا نمودن ابزارهای با کیفیت برای کشاورزان رهنمون ساخته است و این شرکت با انعقاد قراردادهای انتقال تکنولوژی و انتخاب شرکای صنعتی و تجاری اروپایی، ضمن ایجاد تحول کیفی در تولیدات داخل کشور و ارتقاء توقع کشاورزان از مفاهیم دوام و کیفیت کالا، موفق به اخذ تایید کیفیت از مراجع معتبر داخلی و خارجی گردیده است. مرغوبیت مواد اولیه و قطعات استاندارد، عرضه گارانتی‌های جامع، تامین قطعات و لوازم یدکی و خدمات پس از فروش بلند مدت، از جمله عوامل موفقیت شرکت سام آرین ماشین مانا در حفظ اعتماد مشتریان خویش می‌باشد.

طراحی، مهندسی و تضمین کیفیت

ماموریت واحد فنی و مهندسی شرکت سام آرین ماشین مانا بهره گیری از توان علمی و تخصصی کارشناسان خبره و مهندسین ماهر ساخت و تولید و اجرای بخش‌های تحقیق و توسعه، طراحی، مدیریت کیفیت با محوریت کنترل و تضمین کیفیت می‌باشد.
استفاده از نرم افزارهای تخصصی در طراحی و محاسبات عملکرد دستگاه به صورت مجازی قبل از ساخت، انتخاب تخصصی فولادهای آلیاژی و فرایندهای عملیات حرارتی تخصصی برای کنترل ساختار فولادها و دستیابی به رفتار فنی متناسب با شرایط کار قطعات و دستگاه، نظارت و کنترل بر فرایندهای تولید در آزمایشگاه های مواد، تست قطعات به وسیله دستگاه های تست دوام در شرایط سخت و زمان های طولانی، تست نهایی دستگاه های اولیه در یک فصل زراعی در مزرعه، کنترل کیفیت مواد اولیه و قطعات ورودی به خط تولید، ابزارهای ساخت و تولید، ابزارهای کنترلی و کنترل کیفیت نهایی کالای ارسالی برای مشتریان، بخشی از وظایف واحد فنی و مهندسی شرکت است.

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.